CoiGdzie.pl > Aplikacje mobilne

GooglePlay

files/mobile/app_store.png

files/mobile/windows_phone.png

Nokia Store

Bezpłatna aplikacja Coigdzie.pl dostępna w Google Play oraz Marketplace!

Jesteś na mieście, w podróży służbowej czy na wakacjach? Coigdzie™ powie Ci, co dzieje się w okolicy. Masz ochotę pójść do kina, teatru czy na koncert? Coigdzie™ dostarczy Tobie najdokładniejszą w Polsce i aktualizowaną codziennie informację o projekcjach filmowych, spektaklach teatralnych, festiwalach i koncertach. Jeśli zastanawiasz się jak rodzinnie spędzić czas zainstaluj Coigdzie™ na smartfonie i wyszukuj imprezy dla dzieci, wydarzenia sportowe, pikniki naukowe czy też ciekawe zajęcia w skansenach, muzeach i domach kultury. Po wyszukaniu imprezy czy też miejsca wartego odwiedzenia jednym kliknięciem zlokalizujesz je na mapie, otworzysz stronę organizatora lub gospodarza, a nawet do niego zadzwonisz. Sprawdź, gdzie warto być w aplikacjach mobilnych coigdzie.pl! Aplikacje dostępne są w telefonach z Androidem i Windows Phone 7 i 8.

Aplikacje coigdzie.pl oferują użytkownikom szereg przydatnych funkcjonalności takich jak informacje o premierach teatralnych i filmowych, wydarzenia polecane, możliwość zadzwonienia lub wysłania maila do organizatora imprezy przez jeden kilk w aplikacji czy sprawdzenia na mapie wgranej na telefon jak dotrzeć na miejsce wydarzenia. Uzytkownik ma także możliwość dzielenia się ze znajomymi informacjami o danym filmie bądź wydarzeniu poprzez smsa, maila czy Facebooka.

Każde wydarzenie jest szczegółowo opisane, w aplikacji znajdziemy nie tylko obszerny opis, grafikę, godzinę rozpoczęcia i adres wydarzenia, ale także jego lokalizację na mapie, informacje o cenach biletów, mail, telefon oraz link do strony organizatora wydarzenia. Wszystkie informacje o wydarzeniach aktualizowane są codziennie, co oznacza, że na bieżąco jesteś informowany o zmianach w godzinach seansów czy programach imprez.

Aplikacja Android

Bezpłatna aplikacja coigdzie.pl dostepna jest w Google Play od sierpnia 2013 roku. Aplikacja działa na telefonach z systemem operacyjnym Android 2.2 i nowszym.

Aplikacja dostępna jest pod tym linkiem

Aplikacja Windows Phone 7 i 8

Bezpłatna aplikacja coigdzie.pl dostepna jest w Marketplace od listopada 2012 roku. Aplikacja działa na telefonach z systemem operacyjnym Windows Phone 7,5 i nowszym.

Aplikacja została już doceniona przez media branżowe - AntyApps oceniło nas na 5, a także zamieściło aplikację coigdzie.pl w gronie najlepszych aplikacji na Windows Phone, podobnie jak Spider's Web i Appsportal.pl:

  • Antyapps.pl: „jestem pod wrażeniem aplikacji coigdzie.pl. Nie tylko posiada bardzo szeroką bazę informacji o wydarzeniach kulturalnych, ale także prezentuje je w bardzo przystępny i praktyczny sposób”, " jedna z najlepszych aplikacji do śledzenie seansów w kinach"
  • Spider's Web: "To prawdziwy kombajn użytecznej wiedzy o tym, co dzieje się w miejscu, w którym aktualnie przebywamy"
  • Technologie.gazeta.pl: „Aplikację można bez skrupułów polecać znajomym”

Aplikacja Symbian

Aplikacja coigdzie.pl na Symbiana Anna/Belle to najnowsza wersja cieszącej się ogromną popularnością oraz jedynej polskiej aplikacji horyzontalnej dostępnej w Ovi Mapach Nokii od lipca 2010. Nowa wersja aplikacji wzbogacona została o nowe funkcjonalności m.in. polecane imprezy czy informacje o premierach kinowych i teatralnych. Jednym kliknięciem będą mogli zadzwonić czy wysłać maila z pytaniem o bilety, wejść na stronę organizatora, a nawet sprawdzić na mapie wgranej na telefon jak dotrzeć na miejsce wydarzenia

Nowa aplikacja Coigdzie.pl dostępna w smartfonach z systemem Symbian^3 zyskała też nowy moduł wyszukiwania "w okolicy". Wpisując nazwę dowolnej miejscowości w Polsce juz po pierwszych kilku znakach "szukajka" podpowiada ci nazwę miejscowości, którą możesz mieć na myśli. Ta funkcja podpowiedzi zdecydowanie ułatwia wyszukiwanie, które teraz jest łatwe i intuicyjne.