CoiGdzie.pl > Partnerzy

Partnerzy

IAB Polska

IAB Polska

Interactive Advertising Bureau istnieje na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym od 2000 roku. Od 2007 roku działa jako Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wśród członków związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. Coigdzie.pl jest członkiem IAB od lipca 2011 roku.

Biuro Kultury m. st. Warszawy

Biuro Kultury m. st. Warszawy

Kulturalna Warszawa to portal prowadzony przez Biuro Kultury m. st. Warszawy dostarczający informacje o wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Warszawie oraz repertuarze warszawkich kin i teatrów.

krakow.pl

krakow.pl

kraków.pl to Miejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków. Dostarcza codzienne informacje, aktualności drogowe czy kalendarium imprez i wydarzeń odbywających się w Krakowie.

e-kultura.pl

e-kultura.pl

e-kultura.pl zawiera pełen wachlarz informacji dotyczących imprez, instytucji kultury oraz amatorskiego ruchu artystycznego województwa podlaskiego. Znajdziecie tu zapowiedzi konkursów, festiwali i przeglądów oraz fotoreportaże, artykuły i felietony dotyczące szeroko pojętej kultury.

Poznan.pl

Poznan.pl

Poznan.pl to Miejski Informator Multimedialny - oficjalny informator Urzędu Miasta w Poznaniu. Dostarcza informacje o aktualnych wydarzeniach, program kin i teatrów czy też informacje o obiektach i usługach w Poznaniu. Tworzony jest na podstawie materiałów udostępnianych przez wydziały Urzędu Miasta, jednostki miejskie oraz współpracujące instytucje.

Urząd Miasta Jelenia Góra

Urząd Miasta Jelenia Góra

um.jeleniagora.pl to oficjalny portal Urzędu Miasta Jelenia Góra. Jelenia Góra stanowi kulturalne i artystyczne centrum regionu, znane z licznych festiwali muzycznych, niekonwencjonalnych działań teatralnych i pielęgnacji tradycji. Posiada dobrze rozwiniętą sieć instytucji (teatry, filharmonia, muzea, galerie) oraz znaczący krąg ludzi sztuki, którzy swoją twórczością nadają miastu swoistego kolorytu.

Ticketpro

Ticketpro

Działa w Polsce od marca 2004 roku i zajmuje się dystrybucją biletów w systemie on-line na imprezy masowe (głównie koncerty muzyczne), odbywające się na terenie Polski.

Biletomat

Biletomat

Biletomat.pl to ogólnopolska bileteria internetowa przyjazna urządzeniom mobilnym. Znajdziesz tutaj bilety na wydarzenia muzyczne, festiwale i przedstawienia teatralne.

Ekobilet

Ekobilet

Ekobilet to wielofunkcyjny system biletowy, umożliwiający zarządzanie sprzedażą i promocją eventów. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, system pozwala na promocję, planowanie oraz szeroką sprzedaż m.in. poprzez resellerów. Jest dostosowany do potrzeb niemal wszystkich branż związanych z imprezami biletowymi

Centrum Kultury Rotunda

Centrum Kultury Rotunda

Działające od ponad 35 lat Centrum Kultury "Rotunda" wyróżnia spośród innych prężnych ośrodków kultury studenckiej, wszechstronność opartych na planie koła sal, jak i niezwykła atmosfera, płynąca nie tylko z zaangażowania czy profesjonalnego działania, ale i radości tworzenia. Efektem tej niecodziennej mieszanki są międzynarodowe i ogólnopolskie festiwale, odbywające się w Rotundzie i w większości przez nią organizowane.

krosno.pl

krosno.pl

krosno.pl to oficjalna strona miasta Krosno. Informacje lokalne i samorządowe, prezentacja miasta, jego historia, kultura, oświata i gospodarka.

Muzeum Narodowe w Kielcach

Muzeum Narodowe w Kielcach

Muzeum Narodowe w Kielcach jest placówką z ponad 100-letnią tradycją. W swoich zbiorach posiada cenne eksponaty z dziedziny malarstwa, rzemiosła artystycznego, sztuki ludowej, archeologii i przyrody. Na ekspozycji stałej można podziwiać wnętrza XVII i XVIII- wieczne, wystawę Dawne uzbrojenie europejskie i wschodnie, Sanktuarium Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz, w skrzydle północnym, Galerię malarstwa polskiego i sztuki zdobniczej.
Klub Muzyczny Old Timers Garage

Klub Muzyczny Old Timers Garage

Old Timers Garage to klub muzyczny mieszczący się w dawnym budynku kina Piast w katowickiej dzielnicy Piotrowice. W klubie odbywają się koncerty, spektakle teatralne, karaoke, recitale, projekcje filmowe oraz spotkania autorskie. Klub pełni również rolę muzeum motoryzacji. W rotacyjnej ekspozycji odnajdziemy zabytki amerykańskiej i europejskiej motoryzacji -najstarszy eksponat pochodzi z 1919 roku.

Centrum Kultury i Sztuki  w Starym Sączu

Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu

Centrum Kultury i Sztuki w Starym Sączu jest głównym organizatorem życia kulturalnego w „miasteczku z klimatem”- jednym z najstarszych osiedli polskich położonym w zbiegu Dunajca i Popradu. 

Odbiorcy danych

Polskapresse

Polskapresse

NaszeMiasto.pl dostarcza lokalne wiadomości, w tym także ekonomiczne, kulturalne oraz sportowe. Poleca co warto zobaczyć, radzi, wyjaśnia, sugeruje. Od 1 lipca 2011 roku w aplikacji na iPhone'a rozrywka.naszemiasto.pl oraz w portalu dostępne są informacje o imprezach i wydarzeniach pochodzące z bazy danych coigdzie.pl. Baza imprez jest aktualizowana całą dobę, dzięki czemu użytkownicy otrzymują pełną informację na temat tego, co dzieje się w mieście.

Onet

Onet

Grupa Onet jest czołową polską grupą działającą w obszarze Nowych Mediów. Jej aktywność skupia się na rynku internetowym i mobilnym. Coigdzie.pl dostarcza na potrzeby serwisów filmowych Onetu bazę repertuarową z prawie 350 kin w 250 miastach Polski. Wcześniej zespół coigdzie.pl przygotowywał dla portalu Onet.pl bazę wydarzeń kulturalnych publikowanych w serwisie MMS Ery z informacjami o imprezach, koncertach, wernisażach czy premierach teatralnych, na których warto być.

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska to portal horyzontalny skupiający wiele serwisów tematycznych - informacyjnych, sportowych czy rozrywkowych, w tym  lokalizator docelu.pl. Serwis docelu.pl jest jednym z najstarszych serwisów lokalizacyjnych w polskim internecie - istnieje od czerwca 2008 roku. Od listopada 2010 roku udostepnia używtkownikom informacje o imprezach i wydarzeniach pochodzęca z bazy coigdzie.pl. 

Polska Niezwykła

Polska Niezwykła

Polska Niezwykła to największy serwis o atrakcjach turystycznych w Polsce. Idealny do planowania wyjazdów z możliwością tworzenia własnego miniprzewodnika. W Polsce Niezwykłej znaleźć można ponad 30 000 miejsc wartych odwiedzenia oraz ponad 300 000 fotografii atrakcji turPolska ystycznych.

GG Network S.A.

GG Network S.A.

GG Network S.A. jest spółką działającą na masową skalę w obszarach: Internetu, telekomunikacji i mediów. Firma oferuje przyjazne i nowoczesne rozwiązania komunikacyjne, telekomunikacyjne, projekty mediowe i społecznościowe adresowane do milionów użytkowników, umożliwiając im w prosty sposób korzystanie z rozrywki, edukacji oraz pozostawanie w kontakcie ze znajomymi i nawiązywanie nowych znajomości. Kultowym produktem spółki jest komunikator GG.

Treespot.pl Kraków

Treespot.pl Kraków

Treespot to system informacji miejskiej, w którym znajdziecie aktualne informacje o obiektach wartych odwiedzenia w Krakowie, najbliższych wydarzeniach oraz ciekawych trasach pieszych i rowerowych, a także o repertuarze kin i teatrów dostarczanym przez coigdzie.pl.

Urząd Miejski Wrocławia

Urząd Miejski Wrocławia

Strona www.wroclaw.pl jest oficjalnym serwisem Urzędu Miejskiego Wrocławia. Repertuar kin dostarczany przez coigdzie.pl jest publikowany zarówno w serwisach internetowych jak i w serwisach mobilnych prowadzonych przez Urząd - www.wroclaw.pl, kreatywnywroclaw.pl, mobilny m.wroclaw.pl oraz treespot.wroclaw.pl.

Treespot.pl Tychy

Treespot.pl Tychy

Treespot to interaktywna mapa, przewodnik miejski i kalendarz wydarzeń w jednym. Mogą z niego korzystać użytkownicy smartfonów z systemem Android i iOS. Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie wyszukiwanie: urzędów, restauracji, bankomatów, stacji benzynowych, hoteli, klubów, obiektów sportowych i wszelkich innych punktów na terenie miasta. Wskaże atrakcje turystyczne, miejsca rekreacji, trasy spacerowe i rowerowe. Coigdzie.pl dostarcza do aplikacji repertuar kin.

Skycash

Skycash

SkyCash to niezależny od operatorów telekomunikacyjnych uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy, zapewniający prostotę i szybkość przelewów z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Działa w każdej sieci GSM i na każdym telefonie z dostępem do Internetu. W aplikacji Skycash znajdziecie opisy filmów dostarczane przez coigdzie.pl.