Coigdzie.pl®

Wyjątkowa baza wydarzeń, repertuar kin i teatrów
oraz wyszukiwarka biletów na wydarzenia.

Czy wiesz, że...
możesz zamówić bezpłatny test platformy LIVE?
Już ponad 3000 zrealizowanych transmisji!

100%

zadowolonych Widzów z

jakości transmisji

nawet do 4K

100%

zadowolonych Widzów

z jakości dźwięku

DolbyDigital 5.1

100%

transmisji ma możliwość

sprzedaży biletów

przez system organizatora

100%

transmisji LIVE

ma możliwość nagrania

i sprzedaży w serwisie VOD

Nowość w ofercie coigdzie.pl®
Platforma do streamingu LIVE umożliwia
relacje z kilku kamer równocześnie.
Nowoczesny system VOD pozwala na płatne i bezpłatne udostępnianie nagranych materiałów.

Wraz z dostępem do sytemu ONLINE.coigdzie.pl® zapewniamy konfigurację strony WWW, szkolenie zespołu Klienta a także usługi realizacji transmisji i obsługi widzów.

Zespół IT coigdzie.pl® skonfiguruje konto Klienta. Ekipa Realizatorów wydarzeń chętnie poprowadzi każdą transmisję spektaklu, koncertu czy konferencji. Moderatorzy wydarzeń nadzorują poprawność przebiegu transmisji, wspierają Uczestników w dostępie do wydarzenia oraz moderują komentarze i uwagi w trakcie trwania wydarzenia. Asystujemy naszym Klientom w obsłudze projektu oraz szkolimy Ich zespoły aby samodzielnie obsługiwały projekcje Live oraz sprawnie konfigurowały platformę VOD do płatnych i bezpłatnych odtworzeń nagrań.

Streaming LIVE i VOD

LIVE

Platforma online.coigdzie.pl® umożliwia

 • Transmisję „na żywo” wydarzenia: wszyscy widzowie mają dostęp dzięki unikalnemu linkowi i zabezpieczeniu numerem PIN na dowolnym urządzeniu (desktop, tablet, smartfon)
 • Streaming na portalu Klienta i w mediach społecznościowych: platforma on-line.coigdzie.pl® jest zintegrowana z Facebook, YouTube i Vimeo dzięki czemu to Organizator decyduje czy dostęp do wydarzenia jest płatny.
 • Kontakt z widzem LIVE: wszyscy widzowie mogą bezpłatnie korzystać z komunikatora lub w wersji VIP również za pomocą własnej kamery i mikrofonu uczestniczyć w wydarzeniu online.
 • Możliwość transmisji z wielu kamer i MIEJSC równocześnie: źródłem wizji i dźwięku mogą być profesjonalne kamery w sali widowiskowej, kamera w komputerze reżysera czy autora scenariusza w jego domu a nawet smartfon pokazujący „życie na bacstage’u”.

Koszt dostępu jest uzależniony od ilości równocześnie oglądających widzów oraz liczby wydarzeń transmitowanych miesięcznie.

Główne korzyści platformy LIVE:

 • Zarabiasz na wydarzeniach transmitowanych online z Twojej sceny
 • Sprzedajesz bilety przez Twój system biletowy
 • Zarabiasz na lojalności widzów dzięki możliwości sprzedaży KARNETÓW i subskrypcji
 • Budujesz markę w sieci dzięki integracji serwisu streamingowego i VOD z twoją stroną WWW

VOD

Serwis vod.coigdzie.pl® oferuje:

 • Konfigurację systemu w oparciu o domenę Organizatora: widzowie są zapraszani na wyjątkowe wydarzenia organizowane w przestrzeni Klienta
 • Najwyższą jakość przekazu: widzowie po opłaceniu biletu otrzymują dostęp do materiału video z najwyższą, dostępną jakością (nawet 4K) na jaką umożliwia im domowe łącze internetowe.
 • Umieszczenie na serwerze materiałów do płatnych odtworzeń: w abonamencie Organizator otrzymuje 100 godzin materiałów do zamieszczenia na serwerach chmurowych gwarantujących wysoką jakość transferu.
 • Planowanie daty i godziny oraz czasu dostępności materiałów VOD: Organizator ma możliwość zaplanowania dnia i godziny, od której będzie materiał dostępny (przygotowywanie premier video) jak również automatyczne wyłączanie z dostępu dla Widzów.

Usługa jest udostępniana w formie abonamentu miesięcznego. Dostęp jest rozliczany według faktycznego korzystania z usługi. (rozliczenia godzinowe)

Główne korzyści serwisu VOD to:

 • Zarabiasz na wydarzeniach wcześniej nagranych
 • Sprzedajesz bilety i karnety zwiększając przychody w czasie gdy masz przerwę
 • Zarabiasz na lojalności widzów dzięki możliwości sprzedaży KARNETÓW z dostępem w przyszłości.
 • Utrzymujesz bliski kontakt z Widzem na WŁASNEJ STRONIE WWW

Zapraszamy do kontaktu
w celu zamówienia bezpłatnego testu
platformy streamingowej LIVE i wyceny Twojego VOD:

Kontakt