Coigdzie.pl®

Wyjątkowa baza wydarzeń, repertuar kin i teatrów
oraz wyszukiwarka biletów na wydarzenia.

Od krawca do artysty

Każdy krawiec może być artystą, ale nie każdy artysta jest krawcem.
To proste porównanie najlepiej oddaje to, czym jest Coigdzie.pl®.
A jest „pudełkiem prezentowym” XXI wieku. Krawcem marzeń.

Nie tylko szyjemy na miarę, ale też meblujemy i ozdabiamy wnętrza według pomysłów gospodarzy regionu oraz konsumentów rozrywki, nauki, kultury – tej rozumianej jako sztuka oraz kultury fizycznej – obejmującej sport i organizację czynnego wypoczynku w halach sportowych czy w plenerze.

Coigdzie.pl® ma do zaoferowania coś unikatowego, skrojonego na wyjątkową okazję, dla wyjątkowego człowieka. Wykazujemy się przy tym niebywałą obrotnością i doskonałym zorientowaniem w danym obszarze. Lubimy łamać sobie głowę, by sprawiać przyjemność innym. Jesteśmy pasjonatami i tropicielami. Mówią o nas Event Hunterzy (ang. „łowcy wydarzeń”). Każdego dnia wyruszamy na imprezobranie. Docieramy do 25 000 organizatorów wydarzeń w całej Polsce, kreując unikatową bazę danych, której przekaz jest jeden: „Miło Cię u nas widzieć”.

My wiemy pierwsi, że w danym regionie odbywa się średnio 2.500 wydarzeń kulturalnych, sportowych czy rozrywkowych w miesiącu. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia każdy dobry gospodarz będzie przygotowany na wizytę najbardziej wyrafinowanego gościa. Zaufanie to jedyne ograniczenie. Zaufać nam to gwarancja promocji regionu, albowiem zadowolony gość jest najlepszą rekomendacją dla gospodarza.

Konrad Telakowiec
Prezes Coigdzie.pl®

Więcej

Zespół

Sebastian

Sebastian

Można powiedzieć, że coigdzie.pl® znam od podszewki. Konrad poszukiwał ludzi do realizacji koncepcji, a że pracowaliśmy razem przy innym projekcie, zaproponował mi współpracę.
Zarządzam Działem Gromadzenia Danych. Odpowiadam za kontakty z kinami, dystrybutorami oraz odbiorcami danych. Coraz mniej mam na to czasu, ale jeszcze zbieram i moderuję informacje o wydarzeniach w województwie warmińsko-mazurskim i małopolskim. Dzięki mojej pracy jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w Polsce i nie przegapiam imprez, na których szczególnie mi zależy. Moje mocne strony to dokładność, solidność, sumienność. Lubię uczyć się nowych rzeczy, a po pracy zajmuje mnie sport – zwłaszcza piłka nożna i bieganie z córką – oraz rekreacja, wycieczki i literatura science-fiction.

Elżbieta

Elżbieta

W coigdzie.pl® pracuję od 2010 roku. Pracę tą podjęłam ze względu na niskie świadczenie rentowe. Uznałam, że to okazja, by podreperować domowy budżet. Teraz, praca oprócz zarobku daje mi wielką satysfakcję. Odpowiadam merytorycznie za wszystkie wydarzenia województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego. W pracy jestem elastyczna. Będąc osobą niepełnosprawną rzadko wychodzę z domu. Oprócz spotykania się z przyjaciółmi – zwłaszcza nieocenionymi w pomaganiu mi sąsiadami – i nieliczną rodziną moją największą pasją jest właśnie praca w coigdzie.pl®. Ona też sprawia, że czuję się potrzebna tak wielu aktywnym osobom siedząc w swoim fotelu z kółkami w niewielkim mieszkaniu gdzieś w środku Polski.

Artur

Artur

Łowcą wydarzeń dla coigdzie.pl® zostałem w 2011 roku, kiedy to po ciężkiej operacji chirurgicznej miałem wiele miesięcy rehabilitacji, co uniemożliwiało mi pracę poza domem. Z braku zajęć przesiadywałem godzinami w Internecie, udzielając się na stronach społecznościowych. W ten sposób dowiedziałem się o możliwości pracy zdalnej w coigdzie.pl®. Kieruję działem Muzyka. Odpowiadam za wydarzenia z województwa mazowieckiego, w tym z Warszawy. Zbieram również dane oraz ciekawostki o wykonawcach muzycznych i związanych z nimi koncertach na terenie całego kraju. Lubię chodzić na wystawy oraz akcje performatywne. Moje mocne strony to cierpliwość i dokładność, chociaż rodzina nazywa to pedantyzmem. Moją pasją od zawsze była muzyka, której słucham codziennie wieczorami, przed snem.

Danuta

Danuta

Swoją przygodę z coigdzie.pl® zaczęłam w 2012 roku. Jestem osobą z niepełnosprawnością i jakakolwiek praca fizyczna, stojąca, czy nawet same dojazdy byłyby dla mnie niemożliwe. Moim pierwszym terenem jaki poznawałam od strony wydarzeń było województwo śląskie, kolejnym Podlasie. Teraz już dobrze wiem co się dzieje i gdzie w 4-ech województwach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim i świętokrzyskim. Dzięki tej pracy czerpię mnóstwo przyjemności. Jestem na bieżąco z nowościami, mam większą wiedzę o tym co dzieje się w różnych regionach Polski, a przede wszystkim czuję się potrzebna i doceniana. Moją mocną stroną jest to, że swoją pracę traktuję bardzo poważnie. Dzięki mojemu zaangażowaniu i rzetelności do klientów i użytkowników naszych aplikacji dociera codziennie aktualizowane kalendarium wydarzeń i wiele propozycji zakupu biletów. Czas wolny najczęściej spędzam na świeżym powietrzu - choć niełatwo jest mi się na nie wydostać - lub w gronie przyjaciół.

Wanda

Wanda

Łowcą wydarzeń zostałam w 2014 roku z polecenia mojej córki, która wówczas pracowała w coigdzie.pl®. Od 6 lat jestem na emeryturze. Odpowiadam za kalendarium wydarzeń w województwach dolnośląskim i opolskim oraz kilkanaście kategorii ogólnopolskich. Choć nie jestem pedantką, w pracy jestem skrupulatna i dociekliwa, nie lubię bylejakości. Największą zaletą pracy jest fakt, że mogę pracować o dowolnej porze dnia lub nocy i z każdego zakątka globu. Zdarzyło mi się nawet pracować podczas wędrówek po odległej Nowej Zelandii. Podczas wyszukiwania wydarzeń dowiaduję się o wielu interesujących imprezach, co pozwala poszerzyć mi wiedzę w wielu kulturalnych i sportowych tematach. W życiu prywatnym jestem babcią gromadki wspaniałych wnucząt. Jestem niepoprawną optymistką. Kocham góry i spacery z kijkami. Lubię krzyżówki, zagadki matematyczne oraz powieści historyczne i biograficzne.

Paweł

Paweł

Pochodzę z kotliny kłodzkiej w woj. dolnośląskim i jestem dzieckiem stanu wojennego z racji daty urodzin. W coigdzie.pl® pracuję od 2014 roku. Pracę tutaj zawdzięczam ówczesnemu głównemu Architektowi Programowania - Tomkowi, który znając moją ciężką sytuację finansową w tamtym czasie zaproponował mi współpracę. Zaczynałem od agregowania i moderowania repertuaru kin w całej Polsce, czym zajmuje się do tej pory. Po "wkręceniu się" w tajniki systemu objąłem opieką merytoryczną teren województwa świętokrzyskiego pod względem wydarzeń kulturalnych. Obecnie jestem pracownikiem jednego z urzędów jednak wciąż ta praca sprawia mi ogromną przyjemność. Mogę pracować z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu, czasem nawet z drinkiem w ręku bądź zimnym piwem o różnych porach, a zarobione pieniądze do dzisiaj ratują mój budżet urlopowy. W wolnych chwilach lubię haftować a specjalizuję się w hafcie krzyżykowym. Aktywny wypoczynek to dla mnie podróże. Z dalekich krajów zobaczyłem już Egipt, Oman, Wietnam i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dość często jeżdżę też po perliste napoje do Czech, bo mieszkam 10 km od granicy. Jestem z gór więc chodzę po górach a nawet się wspinam. Poza naszymi górami po obu stronach granicy miałem też taką okazję w austriackich Ferratach.

Maryla

Maryla

W coigdzie.pl® pracuję od 2016. Od 5 lat jestem na emeryturze. Opiekuję się merytorycznie całym województwem łódzkim. Pracą tutaj „zaraziłam się” od mojej koleżanki. Widząc jej entuzjazm i radość postanowiłam również spróbować. Cenię sobie to, że mogę pracować w dowolnym miejscu i czasie a pracując dowiaduję się jak wiele dzieje się w naszym kraju w dziedzinie kultury. Moją mocną stroną jest solidność i dokładność. W życiu prywatnym jestem szczęśliwą babcią. Uprawiam nordic walking, uwielbiam długie spacery po lesie i jestem zagorzałą fanką zbierania grzybów. Robię najlepsze pierogi na świecie, a od niedawna polubiłam i próbuję swoich sił w egzotycznym sushi.

Angelika

Angelika

Dołączyłam do zespołu coigdzie.pl® w 2016 roku. Wtedy było to dla mnie dodatkowe zajęcie, a obecnie jest to moja jedyna praca. Odpowiadam za wydarzenia województwa śląskiego i wielkopolskiego, a także za repertuar teatralny w całej Polsce. Dzięki pracy w coigdzie.pl® mogę studiować i realizować swoje marzenia. Każda premiera teatralna czy festiwal filmowy to wydarzenie, w którym sama chciałabym uczestniczyć. Lubię dobre filmy i ambitne seriale, czasami sięgam też po skandynawskie kryminały. Odpoczywam również aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu - na rowerze lub spacerując z psem.

Marta

Marta

Od zawsze lubiłam wiedzieć Co? i Gdzie? się dzieje. Dlatego ta praca jest idealnym miejscem, gdzie łącze pracę z pasją. Do zespołu redakcyjnego wróciłam po przerwie wiosną 2019 r. Odpowiadam za wydarzenia w województwie lubuskim oraz za wystawy i wydarzenia w muzeach na obszarze województwa mazowieckiego. Jestem dociekliwa i precyzyjna, mam naturę poszukiwacza. Największą przyjemność w pracy sprawia mi wyszukiwanie nowych miejsc (pracowni, klubów) gdzie odbywają się ciekawe wydarzenia. Lubię też pozyskiwanie i wprowadzanie informacji o festiwalach. W Polsce odbywa się średnio rocznie blisko 5000 festiwali – pracy jest z tym zatem co nie miara. W wolnych chwilach można mnie spotkać na „Szlaku Twierdzy Kraków”, który przemierzam pieszo lub rowerem. Często biorę udział w wydarzeniach kulturalnych, jakie można znaleźć w naszych aplikacjach. Dzięki temu, że organizatorzy wysyłają do nas informacje o wydarzeniach bardzo wcześnie pierwsza wiem Co? i Gdzie? się będzie działo. Moje ulubione wydarzenia to wernisaże oraz wystawy artystów amatorów.

Konrad Telakowiec

Konrad Telakowiec

Prezes Zarządu, Wspólnik

Od 20 lat jest zaangażowany w innowacyjne projekty z dziedziny nowych technologii (monitoring pojazdów, mapy cyfrowe, nawigacja) oraz w rozwój i edukację rynku „mobile” w Polsce. Był ekspertem IAB Polska w dziedzinie e-commerce oraz marketingu mobilnego. Studiował na Akademii Humanistycznej w Łodzi komputerowe techniki graficzne ze specjalizacją komunikacja audiowizualna. W 2009 roku postanowił wraz z dwoma wspólnikami uporządkować Internet w zakresie informowania o imprezach i wydarzeniach a dzisiaj śmiało można powiedzieć, że im się to udało, gdyż stworzyli pierwszą w Polsce mobilną platformę informacyjną coigdzie.pl®. Zajmuje się rozwojem biznesu, współpracą ze sprzedawcami biletów i organizatorami wydarzeń oraz promocją działalności wśród klientów biznesowych.

Dowiedz się więcej:
Jacek Koprowski

Jacek Koprowski

Wspólnik

Menedżer z 21 letnim doświadczeniem w pracy w Grupie PZU oraz jako przedsiębiorca prowadzący firmę inwestycyjno-doradczą Albauna Invesments Sp. z o.o. Od początku kariery związany z rynkiem kapitałowym, a od 7 lat ściśle z rynkiem nieruchomości. Od 2018 zaangażował się kapitałowo w spółkę coigdzie.pl®, którą aktywnie wspiera.

Dowiedz się więcej:
Tomasz Publicewicz

Tomasz Publicewicz

Wspólnik

Od 1994 roku zawodowo związany z rynkiem kapitałowym. Od 2000 do 2014 roku współtworzył i zarządzał spółką Analizy Online S.A. Po wyjściu ze spółki wspiera kapitałem i doświadczeniem innych przedsiębiorców. Na co dzień Prezes Zarządu w Biznesradar.pl sp. z o.o. dostarczającej informacji i analiz dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Wspólnik coigdzie.pl® od grudnia 2018 roku. Jego doświadczenie analityczne jest bardzo ważnym elementem w tworzeniu strategii spółki.

Dowiedz się więcej:

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt