Coigdzie.pl®

Wyjątkowa baza wydarzeń, repertuar kin i teatrów
oraz wyszukiwarka biletów na wydarzenia.

Gdzie warto być?

To proste hasło najlepiej oddaje to, czym jest Coigdzie.pl®.
Pudełkiem aktywności XXI wieku, które podpowie każdemu
co robić dziś wieczorem, w weekend czy na urlopie.

Jesteśmy liderem w zbieraniu informacji już ponad 15 lat. Mamy czym się pochwalić.

Nasz repertuar pochodzi z ponad 550 kin. Codziennie dostarczamy ponad 5000 powodów, aby wyjść z domu w Aplikacji mobilnej oraz na portalu kino.coigdzie.pl.

Coigdzie.pl® ma do zaoferowania coś unikatowego, skrojonego na wyjątkową okazję, dla wyjątkowego człowieka. Wykazujemy się przy tym niebywałą obrotnością i doskonałym zorientowaniem w danym obszarze. Lubimy łamać sobie głowę, by sprawiać przyjemność innym. Jesteśmy pasjonatami i tropicielami. Mówią o nas Event Hunterzy (ang. „łowcy wydarzeń”). Każdego dnia wyruszamy na imprezobranie. Docieramy do 25 000 organizatorów wydarzeń w całej Polsce, kreując unikatową bazę danych, której przekaz jest jeden: „Miło Cię u nas widzieć”.

My wiemy pierwsi o wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy rozrywkowych. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia każdy dobry gospodarz będzie przygotowany na wizytę najbardziej wyrafinowanego Gościa. Zaufanie to jedyne ograniczenie. Zaufać nam to gwarancja promocji regionu, albowiem zadowolony Gość jest najlepszą rekomendacją dla gospodarza.

Konrad Telakowiec
Prezes Coigdzie.pl®

Więcej

Zespół

Sebastian

Sebastian

Można powiedzieć, że coigdzie.pl® znam od podszewki. Konrad poszukiwał ludzi do realizacji koncepcji, a że pracowaliśmy razem przy innym projekcie, zaproponował mi współpracę.
Zarządzam Działem Gromadzenia Danych. Odpowiadam za kontakty z kinami, dystrybutorami oraz odbiorcami danych. Coraz mniej mam na to czasu, ale jeszcze zbieram i moderuję informacje o wydarzeniach w województwie warmińsko-mazurskim i małopolskim. Dzięki mojej pracy jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w Polsce i nie przegapiam imprez, na których szczególnie mi zależy. Moje mocne strony to dokładność, solidność, sumienność. Lubię uczyć się nowych rzeczy, a po pracy zajmuje mnie sport – zwłaszcza piłka nożna i bieganie z córką – oraz rekreacja, wycieczki i literatura science-fiction.

Elżbieta

Elżbieta

W coigdzie.pl® pracuję od 2010 roku. Pracę tą podjęłam z chęci podreperowania domowego budżetu. Teraz, praca oprócz zarobku daje mi wielką satysfakcję. Odpowiadam merytorycznie za wszystkie wydarzenia województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego. W pracy jestem elastyczna. Będąc osobą niepełnosprawną rzadko wychodzę z domu. Oprócz spotykania się z przyjaciółmi – zwłaszcza nieocenionymi w pomaganiu mi sąsiadami – i nieliczną rodziną moją największą pasją jest właśnie praca w coigdzie.pl®. Ona też sprawia, że czuję się potrzebna tak wielu aktywnym osobom siedząc w swoim fotelu z kółkami w niewielkim mieszkaniu gdzieś w środku Polski.

Michał

Michał

Pracę w coigdzie.pl® zacząłem jeszcze podczas studiów. Jak to w start-upie zostałem rzucony na głęboką wodę na szczęście był Tomek, który jako sprawny Architekt pomagał mi odkrywać tajniki "Adminki" serwera zapytań. W coigdzie.pl® odpowiadam za stronę technologiczną. Aby to wszystko działało to zadanie moje i osób z nami współpracujących. Po pracy moją pasją są wycieczki rowerowe z rodziną i zwiedzanie.

Danuta

Danuta

Swoją przygodę z coigdzie.pl® zaczęłam w 2012 roku. Moim pierwszym terenem jaki poznawałam od strony wydarzeń było województwo śląskie, kolejnym Podlasie. Teraz już dobrze wiem co się dzieje i gdzie w 4-ech województwach: lubelskim, podlaskim, podkarpackim i świętokrzyskim. Dzięki tej pracy czerpię mnóstwo przyjemności. Jestem na bieżąco z nowościami, mam większą wiedzę o tym co dzieje się w różnych regionach Polski, a przede wszystkim czuję się potrzebna i doceniana. Moją mocną stroną jest to, że swoją pracę traktuję bardzo poważnie. Dzięki mojemu zaangażowaniu i rzetelności do klientów i użytkowników naszych aplikacji dociera codziennie aktualizowane kalendarium wydarzeń i wiele propozycji zakupu biletów. Czas wolny najczęściej spędzam na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół.

Wanda

Wanda

Łowcą wydarzeń zostałam w 2014 roku z polecenia mojej córki, która wówczas pracowała w coigdzie.pl®. Odpowiadam za kalendarium wydarzeń w województwach dolnośląskim i opolskim oraz kilkanaście kategorii ogólnopolskich. Choć nie jestem pedantką, w pracy jestem skrupulatna i dociekliwa, nie lubię bylejakości. Największą zaletą pracy jest fakt, że mogę pracować o dowolnej porze dnia lub nocy i z każdego zakątka globu. Zdarzyło mi się nawet pracować podczas wędrówek po odległej Nowej Zelandii. Podczas wyszukiwania wydarzeń dowiaduję się o wielu interesujących imprezach, co pozwala poszerzyć mi wiedzę w wielu kulturalnych i sportowych tematach. W życiu prywatnym jestem babcią gromadki wspaniałych wnucząt. Jestem niepoprawną optymistką. Kocham góry i spacery z kijkami. Lubię krzyżówki, zagadki matematyczne oraz powieści historyczne i biograficzne.

Paweł

Paweł

Pochodzę z Kotliny Kłodzkiej w woj. dolnośląskim i jestem dzieckiem stanu wojennego z racji daty urodzin. W coigdzie.pl® pracuję od 2014 roku. Pracę tutaj zawdzięczam ówczesnemu głównemu Architektowi Programowania - Tomkowi. Zaczynałem od agregowania i moderowania repertuaru kin w całej Polsce, czym zajmuje się do tej pory. Po "wkręceniu się" w tajniki systemu objąłem opieką merytoryczną teren województwa świętokrzyskiego pod względem wydarzeń kulturalnych. Obecnie jestem pracownikiem jednego z urzędów jednak wciąż ta praca sprawia mi ogromną przyjemność. Mogę pracować z każdego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu, czasem nawet z drinkiem w ręku bądź zimnym piwem o różnych porach, a zarobione pieniądze do dzisiaj ratują mój budżet urlopowy. W wolnych chwilach lubię haftować a specjalizuję się w hafcie krzyżykowym. Aktywny wypoczynek to dla mnie podróże. Z dalekich krajów zobaczyłem już Egipt, Oman, Wietnam i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Dość często jeżdżę też po perliste napoje do Czech, bo mieszkam 10 km od granicy. Jestem z gór więc chodzę po górach a nawet się wspinam.

Maryla

Maryla

W coigdzie.pl® pracuję od 2016. Opiekuję się merytorycznie całym województwem łódzkim. Pracą tutaj „zaraziłam się” od mojej koleżanki. Widząc jej entuzjazm i radość postanowiłam również spróbować. Cenię sobie to, że mogę pracować w dowolnym miejscu i czasie a pracując dowiaduję się jak wiele dzieje się w naszym kraju w dziedzinie kultury. Moją mocną stroną jest solidność i dokładność. Uprawiam nordic walking, uwielbiam długie spacery po lesie i jestem zagorzałą fanką zbierania grzybów. Robię najlepsze pierogi na świecie, a od niedawna polubiłam i próbuję swoich sił w egzotycznym sushi.

Angelika

Angelika

Dołączyłam do zespołu coigdzie.pl® w 2016 roku. Odpowiadam za wydarzenia województwa śląskiego i wielkopolskiego, a także za repertuar teatralny w całej Polsce. Dzięki pracy w coigdzie.pl® mogę studiować i realizować swoje marzenia. Każda premiera teatralna czy festiwal filmowy to wydarzenie, w którym sama chciałabym uczestniczyć. Lubię dobre filmy i ambitne seriale, czasami sięgam też po skandynawskie kryminały. Odpoczywam również aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu - na rowerze lub spacerując z psem.

Monika

Monika

Jestem najkrócej w zespole (luty 2022r.). Zajmuję się mediami społecznościowymi oraz promocją nowych projektów skierowanych do biznesu. Uwielbiam oglądać filmy i seriale, chętnie tańczę, słucham muzyki i spędzam czas w gronie przyjaciół przy dobrym winie. Moja młodzieńcze lata to warszawskie i łódzkie kluby jak: Nemo, Luzztro, Piekarnia, Stodoła, Punkt itp. Jestem osobą kreatywną, fotografuję, obrabiam zdjęcia oraz zajmuje się projektami graficznymi. Chwile relaksu i odpoczynku spędzam w lesie lub na łonie natury, najchętniej w moim ogrodzie z dobrą książką w dłoni, to wtedy tworzą się najlepsze pomysły w mojej głowie. Kiedy dowiedziałam się o COiGDZIE? od razu wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę, mega potencjał Aplikacji oraz portalu kino.coigdzie.pl, który do mnie przemówił. Dlatego też wspieram pomysł i misję Konrada w realizacji i osiągnięciu jeszcze większego sukcesu jego dzieła.

Konrad Telakowiec

Konrad Telakowiec

Prezes Zarządu, Wspólnik

Od 20 lat jest zaangażowany w innowacyjne projekty z dziedziny nowych technologii (monitoring pojazdów, mapy cyfrowe, nawigacja) oraz w rozwój i edukację rynku „mobile” w Polsce. Był ekspertem IAB Polska w dziedzinie e-commerce oraz marketingu mobilnego. Studiował na Akademii Humanistycznej w Łodzi komputerowe techniki graficzne ze specjalizacją komunikacja audiowizualna. W 2009 roku postanowił wraz z dwoma wspólnikami uporządkować Internet w zakresie informowania o imprezach i wydarzeniach a dzisiaj śmiało można powiedzieć, że im się to udało, gdyż stworzyli pierwszą w Polsce mobilną platformę informacyjną coigdzie.pl®. Zajmuje się rozwojem biznesu, współpracą ze sprzedawcami biletów i organizatorami wydarzeń oraz promocją działalności wśród klientów biznesowych. Kreator COiGDZIE? oraz mózg całego projektu. Jego zespół walczy pod jego nadzorem o najlepsze informacje, które dostarczane są z całej Polski specjalnie dla Was.

Dowiedz się więcej:
Jacek Koprowski

Jacek Koprowski

Wspólnik

Menedżer z 21 letnim doświadczeniem w pracy w Grupie PZU oraz jako przedsiębiorca prowadzący firmę inwestycyjno-doradczą Albauna Invesments Sp. z o.o. Od początku kariery związany z rynkiem kapitałowym, a od 7 lat ściśle z rynkiem nieruchomości. Od 2018 zaangażował się kapitałowo w spółkę coigdzie.pl®, którą aktywnie wspiera.

Dowiedz się więcej:
Tomasz Publicewicz

Tomasz Publicewicz

Wspólnik

Od 1994 roku zawodowo związany z rynkiem kapitałowym. Od 2000 do 2014 roku współtworzył i zarządzał spółką Analizy Online S.A. Po wyjściu ze spółki wspiera kapitałem i doświadczeniem innych przedsiębiorców. Na co dzień Prezes Zarządu w Biznesradar.pl sp. z o.o. dostarczającej informacji i analiz dla inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych. Wspólnik coigdzie.pl® od grudnia 2018 roku. Jego doświadczenie analityczne jest bardzo ważnym elementem w tworzeniu strategii spółki.

Dowiedz się więcej:

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt